Forum www.akadseniora.fora.pl Strona Główna www.akadseniora.fora.pl
Forum Aktywnego Seniora

 FAQFAQ   SzukajSzukaj   UżytkownicyUżytkownicy   GrupyGrupy   GalerieGalerie   RejestracjaRejestracja
 ProfilProfil   Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości   ZalogujZaloguj

Ciekawa oferta pracy!

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.akadseniora.fora.pl Strona Główna -> Propozycje seniorów
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Autor Wiadomość
biuro@formanway.pl

Dołączył: 18 Lip 2017
Posty: 1
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/5

PostWysłany: Wto 16:26, 18 Lip 2017    Temat postu: Ciekawa oferta pracy!

Witam!
Może ktoś z obecnych tutaj forumowiczów będzie zainteresowany następującą ofertą pracy?
Jeżeli tak, to zapraszam do kontaktu bezpośrednio przez adres e-mail [link widoczny dla zalogowanych]

Poniżej szczegóły oferty -->
Klient ForManWay, polskie przedstawicielstwo zachodnioeuropejskiego koncernu zajmujące się sprzedażą B2B, poszukuje osoby na stanowisko: Telemarketer
Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
- Kontakt telefoniczny z potencjalnymi klientami/partnerami
- Płynne posługiwanie się wyszukiwarkami internetowymi
- Umieszczanie aktualnych danych w bazie systemu CRM
- Telefoniczne i mailowe przekazywanie informacji zawierających dane o ofercie
- Okazjonalna pomoc w zadaniach administracyjno-biurowych

Wymagania:
- Doświadczenie na podobnym stanowisku
- Otwartość na kontakt z drugim człowiekiem
- Dobra dykcja, przyjemny głos wzbudzający autorytet
- Płynny i elokwentny sposób wysławiania się
- Wysoka kultura osobista
- Umiejętność obsługi programów komputerowych takich jak: Excel, Word oraz obsługa poczty elektronicznej
- Wytrwałość i sumienność w wykonywanych obowiązkach
- Odpowiedzialność i dobra organizacja pracy własnej
- Mile widziana znajomość języka angielskiego
- Preferowane osoby 40+/50+

Firma oferuje:
- Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie (w pełnym wymiarze godzin)
- Wynagrodzenie na poziomie 2 500 PLN brutto
- Pracę w kameralnej atmosferze
- Możliwość uczestnictwa w delegacjach, również zagranicznych

Post został pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Wyświetl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum www.akadseniora.fora.pl Strona Główna -> Propozycje seniorów Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

Skocz do:
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

fora.pl - załóż własne forum dyskusyjne za darmo